הרצאות, ייעוץ, אימון

יוני כהן-אידוב

המומחיות של יוני

הרצאות לארגונים

מהעובדים שמעלים הצעות לייעול למנהלים שצריכים לשכנע בעמדתם, שלא לדבר על חיינו האישיים - שיפור התקשורת הבינאישית, כושר השכנוע ויכולת העברת המסרים חשוב מאוד עבור כולנו .

בהרצאותיי אני מסביר ומדגים כיצד להשתמש במיומנויות שפיתחתי בעולם הדיבייט כדי למצוא את הדבר הנכון לומר בכל מצב נתון, לנסחו באופן הברור והיעיל ביותר, להציגו בצורה משכנעת, למנוע מראש אי-הבנות ולהתמודד עם התנגדויות.

 

מעבר לשכנוע, יישום הכלים מסייע בראש ובראשונה למנוע ויכוחים רבים, שנגרמים לרוב כשתוצאה מאי-הבנות וקצרים בתקשורת. אם בכל זאת מתעוררת מחלוקת, אני מסביר כיצד לסיים אותה על הצד הטוב ביותר.

 

אם להאמין לשמועות, ההרצאות שלי ייחודיות, מעשירות, מלאות אנרגיה ומבדרות. אבל אל תאמינו לשמועות.

הסברה וחינוך

אני מאמין שתקשורת בינאישית יעילה היא עניין של פיקוח נפש, לא פחות. כאשר אנשים לא מסוגלים לדבר איש עם רעהו באופן ענייני, הולכים שולל אחר רטוריקה חסרת שחר, מתעדפים תוויות על הגיון ובעיקר לא מקשיבים באמת לצד השני – זה פוגע הן בחיים האישיים של כל אחד ואחת מאיתנו, והן בחברה כולה.

 

אנו שמים לב לזה בעיקר כאשר גורמים ש"לא מחבבים" בעולם משתמשים באותן שיטות ממש כדי לקדם את האג'נדה שלהם, אבל זה לא פחות חמור כשאנו עושים זאת זה לזה. כיוון שכך, אני משקיע זמן ומאמצים רבים בהרצאות וסדנאות שעניינן מאבק בדה-לגיטימציה לישראל בעולם, וקידום דיאלוג ענייני, מכבד, מבוסס הגיון, עובדות והבנה הדדית בישראל.

אלוף העולם בדיבייט, מומחה להעברת מסרים
מרצה, יועץ ומאמן, ואיש טוב באופן כללי

בפרזנטציה, פיצ', נאום או ראיון, יש לנו דקות ספורות להעביר מסר מורכב וחשוב לעתיד המקצועי שלנו. אבל להעביר מסר מורכב בדקות ספורות - זה מקצוע בפני עצמו.

 

דברים שמובנים מאליו לכם עלולים להיות לא ברורים לשומעים. מילים מסויימות עלולות להתפרש אחרת ממה שהתכוונתם, בוודאי כשאנגלית אינה שפת האם. לפעמים דגש במקום הנכון יכול לעשות את כל ההבדל בין הצלחה לכישלון.

להעביר מסר מורכב בדקות ספורות - זה המקצוע שלי. בתוכן כמו באופן ההצגה - אני יכול לעזור להבטיח שהמסר שלכם יעבור באופן היעיל ביותר.

ייעוץ